APT60DF120HJ
MicrosemiMicrosemi
APT60DF120HJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT60DF120HJ
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOD DIODE 1200V SOT-227
Podatkovni listi: APT60DF120HJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APT60DF120HJ
Številka dela APT60DF120HJ Proizvajalec Microsemi
Opis MOD DIODE 1200V SOT-227 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5086 pcs Podatkovni list APT60DF120HJ.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.2kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 3V @ 60A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja SOT-227
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Single Phase
natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount SOT-227 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 90A