APT75DQ120BG
MicrosemiMicrosemi
APT75DQ120BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT75DQ120BG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1.2KV 75A TO247
Podatkovni listi: 1.APT75DQ120BG.pdf2.APT75DQ120BG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT75DQ120BG
Številka dela APT75DQ120BG Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE GEN PURP 1.2KV 75A TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29364 pcs Podatkovni list 1.APT75DQ120BG.pdf2.APT75DQ120BG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 3.1V @ 75A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja TO-247 [B] Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 325ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-2
Druga imena APT75DQ120BGMI
APT75DQ120BGMI-ND
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 1200V 75A Through Hole TO-247 [B]
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1200V Tok - Povprečni popravek (Io) 75A