APTGF250SK60D3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTGF250SK60D3G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 600V 400A 1250W D3
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije APTGF250SK60D3G
Številka dela APTGF250SK60D3G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 600V 400A 1250W D3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4604 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 300A
Paket naprave za dobavitelja D3 Serija -
Moč - maks 1250W Paket / primer D-3 Module
delovna temperatura - NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 13nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT NPT
natančen opis IGBT Module NPT Single 600V 400A 1250W Chassis Mount D3 Tok - odklop zbiralnika (maks.) 500µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 400A Konfiguracija Single