APTGF75SK60D1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTGF75SK60D1G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 600V 100A 355W D1
Podatkovni listi: APTGF75SK60D1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APTGF75SK60D1G
Številka dela APTGF75SK60D1G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 600V 100A 355W D1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5249 pcs Podatkovni list APTGF75SK60D1G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 75A
Paket naprave za dobavitelja D1 Serija -
Moč - maks 355W Paket / primer D1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 3.3nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT NPT
natančen opis IGBT Module NPT Single 600V 100A 355W Chassis Mount D1 Tok - odklop zbiralnika (maks.) 500µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 100A Konfiguracija Single