APTGLQ150H120G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTGLQ150H120G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka POWER MODULE - IGBT
Podatkovni listi: APTGLQ150H120G.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 639 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTGLQ150H120G
Številka dela APTGLQ150H120G Proizvajalec Microsemi
Opis POWER MODULE - IGBT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 639 pcs Podatkovni list APTGLQ150H120G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 150A
Paket naprave za dobavitelja SP6 Serija -
Moč - maks 750W Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 8.8nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge 1200V 250A 750W Chassis Mount SP6
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 250A