APTGT100A120T3AG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTGT100A120T3AG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOD IGBT 1200V 140A SP3
Podatkovni listi: APTGT100A120T3AG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTGT100A120T3AG
Številka dela APTGT100A120T3AG Proizvajalec Microsemi
Opis MOD IGBT 1200V 140A SP3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1646 pcs Podatkovni list APTGT100A120T3AG.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja SP3 Serija -
Moč - maks 595W Paket / primer SP3
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor Yes
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 7.2nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 140A 595W Through Hole SP3
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 250µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 140A