APTGT100DSK60T3G
pregled izdelka
Številka dela: APTGT100DSK60T3G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT MODULE DUAL BUCK CHOP SP3
Podatkovni listi: 1.APTGT100DSK60T3G.pdf2.APTGT100DSK60T3G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APTGT100DSK60T3G
Številka dela APTGT100DSK60T3G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT MODULE DUAL BUCK CHOP SP3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5626 pcs Podatkovni list 1.APTGT100DSK60T3G.pdf2.APTGT100DSK60T3G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja SP3 Serija -
Moč - maks 340W Paket / primer SP3
delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ) NTC termistor Yes
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 6.1nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Dual Buck Chopper 600V 150A 340W Chassis Mount SP3 Tok - odklop zbiralnika (maks.) 250µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 150A Konfiguracija Dual Buck Chopper