APTGT100TL60T3G
MicrosemiMicrosemi
APTGT100TL60T3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTGT100TL60T3G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT MODULE 3LEVEL INVERTER SP3
Podatkovni listi: APTGT100TL60T3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTGT100TL60T3G
Številka dela APTGT100TL60T3G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT MODULE 3LEVEL INVERTER SP3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1939 pcs Podatkovni list APTGT100TL60T3G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja SP3 Serija -
Moč - maks 340W Paket / primer SP3
delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ) NTC termistor Yes
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 6.1nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Three Level Inverter 600V 150A 340W Chassis Mount SP3
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 250µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 150A