APTGT300A170D3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTGT300A170D3G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D3
Podatkovni listi: 1.APTGT300A170D3G.pdf2.APTGT300A170D3G.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 574 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 574 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTGT300A170D3G
Številka dela APTGT300A170D3G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 574 pcs Podatkovni list 1.APTGT300A170D3G.pdf2.APTGT300A170D3G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 300A
Paket naprave za dobavitelja D3 Serija -
Moč - maks 1470W Paket / primer D-3 Module
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 26nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700V 530A 1470W Chassis Mount D3
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 8mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 530A