APTGT300SK170G
pregled izdelka
Številka dela: APTGT300SK170G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 1700V 400A 1660W SP6
Podatkovni listi: 1.APTGT300SK170G.pdf2.APTGT300SK170G.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 716 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTGT300SK170G
Številka dela APTGT300SK170G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1700V 400A 1660W SP6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 716 pcs Podatkovni list 1.APTGT300SK170G.pdf2.APTGT300SK170G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 300A
Paket naprave za dobavitelja SP6 Serija -
Moč - maks 1660W Paket / primer SP6
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 26.5nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 400A 1660W Chassis Mount SP6
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 750µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 400A