APTGT50A170T1G
pregled izdelka
Številka dela: APTGT50A170T1G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT MOD TRENCH PHASE LEG SP1
Podatkovni listi: 1.APTGT50A170T1G.pdf2.APTGT50A170T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTGT50A170T1G
Številka dela APTGT50A170T1G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT MOD TRENCH PHASE LEG SP1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1973 pcs Podatkovni list 1.APTGT50A170T1G.pdf2.APTGT50A170T1G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 50A
Paket naprave za dobavitelja SP1 Serija -
Moč - maks 312W Paket / primer SP1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor Yes
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 4.4nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700V 75A 312W Chassis Mount SP1
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 250µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 75A