CPT400100D
MicrosemiMicrosemi
CPT400100D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPT400100D
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE MODULE 100V 200A TO244AB
Podatkovni listi: CPT400100D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPT400100D
Številka dela CPT400100D Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE MODULE 100V 200A TO244AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5677 pcs Podatkovni list CPT400100D.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 890mV @ 200A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-244AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-244AB Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Series Connection
natančen opis Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 100V 200A Chassis Mount TO-244AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5mA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 200A