HS123100R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HS123100R
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 120A HALFPAK
Podatkovni listi: HS123100R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HS123100R
Številka dela HS123100R Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 120A HALFPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5130 pcs Podatkovni list HS123100R.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 910mV @ 120A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja HALF-PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer HALF-PAK Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky, Reverse Polarity natančen opis Diode Schottky, Reverse Polarity 100V 120A Chassis Mount HALF-PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3mA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 120A
Capacitance @ Vr, F 3000pF @ 5V, 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HS123100
HS123100
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 120A HALFPAK