JAN2N6800
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JAN2N6800
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH TO-205AF TO-39
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije JAN2N6800
Številka dela JAN2N6800 Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH TO-205AF TO-39 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5037 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-39
Serija Military, MIL-PRF-19500/557 Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.1 Ohm @ 3A, 10V
Odmik moči (maks.) 800mW (Ta), 25W (Tc) Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-205AF Metal Can Druga imena JAN2N6800-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34.75nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 400V natančen opis N-Channel 400V 3A (Tc) 800mW (Ta), 25W (Tc) Through Hole TO-39
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)