LX8117-25CST
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LX8117-25CST
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223 PWR
Podatkovni listi: LX8117-25CST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LX8117-25CST
Številka dela LX8117-25CST Proizvajalec Microsemi
Opis IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223 PWR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5436 pcs Podatkovni list LX8117-25CST.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223, Power Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LX8117-25CSTR
LX8117-25CSTR-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223, Power Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -