LX8384B-33CDD
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LX8384B-33CDD
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IC REG LDO 3.3V 5A TO263
Podatkovni listi: LX8384B-33CDD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LX8384B-33CDD
Številka dela LX8384B-33CDD Proizvajalec Microsemi
Opis IC REG LDO 3.3V 5A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5779 pcs Podatkovni list LX8384B-33CDD.pdf
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 4.75 V ~ 10 V
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA delovna temperatura 0°C ~ 125°C