LXM1643-12-61
MicrosemiMicrosemi
LXM1643-12-61 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXM1643-12-61
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOD INVERTER CCFL QUAD 6W 12V
Podatkovni listi: LXM1643-12-61.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LXM1643-12-61
Številka dela LXM1643-12-61 Proizvajalec Microsemi
Opis MOD INVERTER CCFL QUAD 6W 12V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5695 pcs Podatkovni list LXM1643-12-61.pdf
Napetost - Vhod 12V Tip CCFL and UV Lamps
Velikost / dimenzija 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Serija LXM1643-12-6x
Izhod 2000V Tip montaže Chassis Mount
natančen opis CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 2000V Output 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Chassis Mount