M5KP11CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP11CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M5KP11CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO204AR
Podatkovni listi: M5KP11CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije M5KP11CA
Številka dela M5KP11CA Proizvajalec Microsemi Corporation
Količina na voljo 4109 pcs Podatkovni list M5KP11CA.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.2V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 11V Napetost - razčlenitev DO-204AR
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 5000W (5kW) Power - Peak Pulse 274A
Polarizacija DO-204AR, Axial Druga imena 1086-3417
1086-3417-MIL
Q8846578C
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca M5KP11CA
Opis TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO204AR Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2V