M5KP64CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP64CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M5KP64CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64VWM 103VC DO204AR
Podatkovni listi: M5KP64CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije M5KP64CAE3
Številka dela M5KP64CAE3 Proizvajalec Microsemi Corporation
Količina na voljo 5979 pcs Podatkovni list M5KP64CAE3.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 71.1V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 64V Napetost - razčlenitev DO-204AR
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 5000W (5kW) Power - Peak Pulse 49A
Polarizacija DO-204AR, Axial Druga imena 1086-3526
1086-3526-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca M5KP64CAE3
Opis TVS DIODE 64VWM 103VC DO204AR Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103V