MA15KP260AE3
MicrosemiMicrosemi
MA15KP260AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MA15KP260AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 260V 419V DO204AR
Podatkovni listi: MA15KP260AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MA15KP260AE3
Številka dela MA15KP260AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 260V 419V DO204AR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4221 pcs Podatkovni list MA15KP260AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 260V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 419V
Napetost - razčlenitev (min) 289V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-204AR
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AR, Axial Druga imena 1086-3788
1086-3788-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36A Zmogljivost @ Pogostost -