MA5KP13AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP13AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MA5KP13AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V DO204AR
Podatkovni listi: MA5KP13AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MA5KP13AE3
Številka dela MA5KP13AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO204AR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4570 pcs Podatkovni list MA5KP13AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-204AR
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AR, Axial Druga imena 1086-3892
1086-3892-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 233A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MA5KP12AE3
MA5KP12AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO204AR
Na zalogi: 4581 pcs
Prenesi: MA5KP12AE3.pdf
RFQ
MA5KP13A
MA5KP13A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V DO204AR