MA5KP30CAE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP30CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MA5KP30CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO204AR
Podatkovni listi: MA5KP30CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MA5KP30CAE3
Številka dela MA5KP30CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO204AR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5515 pcs Podatkovni list MA5KP30CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AR Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AR, Axial
Druga imena 1086-3938
1086-3938-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103A