MA5KP85CAE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP85CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MA5KP85CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO204AR
Podatkovni listi: MA5KP85CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MA5KP85CAE3
Številka dela MA5KP85CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO204AR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5440 pcs Podatkovni list MA5KP85CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AR Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AR, Axial
Druga imena 1086-4026
1086-4026-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MA5KP8.5CA
MA5KP8.5CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AR
Na zalogi: 5647 pcs
Prenesi: MA5KP8.5CA.pdf
RFQ
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO204AR
Na zalogi: 4658 pcs
Prenesi: MA5KP85CA.pdf
RFQ
MA5KP9.0CAE3
MA5KP9.0CAE3
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO204AR
Prenesi: MA5KP9.0CAE3.pdf
MA5KP9.0AE3
MA5KP9.0AE3
Prenesi: MA5KP9.0AE3.pdf
MA5KP8.5CAE3
MA5KP8.5CAE3