MALCE43AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MALCE43AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE43AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE43AE3
Številka dela MALCE43AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5738 pcs Podatkovni list MALCE43AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4086
1086-4086-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MALCE45A
MALCE45A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1
Na zalogi: 5186 pcs
Prenesi: MALCE45A.pdf
RFQ
MALCE40AE3
MALCE40AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V CASE-1
Na zalogi: 5609 pcs
Prenesi: MALCE40AE3.pdf
RFQ
MALCE43A
MALCE43A
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1