MAP5KE100CAE3
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE100CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAP5KE100CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 100V 162V DO204AL
Podatkovni listi: MAP5KE100CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MAP5KE100CAE3
Številka dela MAP5KE100CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4923 pcs Podatkovni list MAP5KE100CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena 1086-4292
1086-4292-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAP5KE100CA
MAP5KE100CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V DO204AL