MAP5KE26AE3
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE26AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAP5KE26AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 26V 42.1V DO204AL
Podatkovni listi: MAP5KE26AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MAP5KE26AE3
Številka dela MAP5KE26AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5092 pcs Podatkovni list MAP5KE26AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 26V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Napetost - razčlenitev (min) 28.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial Druga imena 1086-4366
1086-4366-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.9A Zmogljivost @ Pogostost -