MAPLAD15KP130A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD15KP130A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD15KP130A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD15KP130A
Številka dela MAPLAD15KP130A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2556 pcs Podatkovni list MAPLAD15KP130A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-4648
1086-4648-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71A Zmogljivost @ Pogostost -