MAPLAD15KP170A
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD15KP170A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD15KP170A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD15KP170A
Številka dela MAPLAD15KP170A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2447 pcs Podatkovni list MAPLAD15KP170A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-4676
1086-4676-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 55A Zmogljivost @ Pogostost -