MAPLAD18KP10CA
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD18KP10CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 10V 17V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD18KP10CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD18KP10CA
Številka dela MAPLAD18KP10CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 10V 17V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1911 pcs Podatkovni list MAPLAD18KP10CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Napetost - razčlenitev (min) 11.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1059A (1.059kA)
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAPLAD18KP10AE3
MAPLAD18KP10AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V PLAD
Na zalogi: 2722 pcs
Prenesi: MAPLAD18KP10AE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP110CAE3
MAPLAD18KP110CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 110V 177V PLAD
Na zalogi: 2012 pcs
Prenesi: MAPLAD18KP110CAE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP10CAE3
MAPLAD18KP10CAE3
Opis: TVS DIODE 10V 17V PLAD