MAPLAD18KP43AE3
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD18KP43AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD18KP43AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD18KP43AE3
Številka dela MAPLAD18KP43AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2182 pcs Podatkovni list MAPLAD18KP43AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 260A Zmogljivost @ Pogostost -