MAPLAD18KP78A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD18KP78A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD18KP78A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD18KP78A
Številka dela MAPLAD18KP78A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2195 pcs Podatkovni list MAPLAD18KP78A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 143A Zmogljivost @ Pogostost -