MAPLAD30KP110AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD30KP110AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD30KP110AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD30KP110AE3
Številka dela MAPLAD30KP110AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2024 pcs Podatkovni list MAPLAD30KP110AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-4809
1086-4809-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 168A Zmogljivost @ Pogostost -