MAPLAD30KP300AE3
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD30KP300AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 300V 483V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD30KP300AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD30KP300AE3
Številka dela MAPLAD30KP300AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 300V 483V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2248 pcs Podatkovni list MAPLAD30KP300AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 300V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 483V
Napetost - razčlenitev (min) 333V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-4893
1086-4893-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A Zmogljivost @ Pogostost -