MAPLAD36KP30CAE3
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD36KP30CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD36KP30CAE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD36KP30CAE3
Številka dela MAPLAD36KP30CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1580 pcs Podatkovni list MAPLAD36KP30CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.8V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 738A