MAPLAD36KP70AE3
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD36KP70AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD36KP70AE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD36KP70AE3
Številka dela MAPLAD36KP70AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1726 pcs Podatkovni list MAPLAD36KP70AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 319A Zmogljivost @ Pogostost -