MAPLAD6.5KP110CA
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD6.5KP110CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V MINI-PLAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD6.5KP110CA
Številka dela MAPLAD6.5KP110CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V MINI-PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5245 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja Mini-PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-4982
1086-4982-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36.7A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAPLAD6.5KP10AE3
MAPLAD6.5KP10AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V MINI-PLAD
Na zalogi: 11256 pcs
Prenesi:
RFQ
MAPLAD6.5KP10A
MAPLAD6.5KP10A
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 10351 pcs
Prenesi:
RFQ
MAPLAD6.5KP110CAE3
MAPLAD6.5KP110CAE3
Opis: TVS DIODE 110V 177V MINI-PLAD