MART100KP110CA
MicrosemiMicrosemi
MART100KP110CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MART100KP110CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 216V CASE 5A
Podatkovni listi: MART100KP110CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MART100KP110CA
Številka dela MART100KP110CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 216V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5921 pcs Podatkovni list MART100KP110CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 216V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AR, Axial
Druga imena 1086-5130
1086-5130-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)