MART100KP75AE3
MicrosemiMicrosemi
MART100KP75AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MART100KP75AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 147V CASE 5A
Podatkovni listi: MART100KP75AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MART100KP75AE3
Številka dela MART100KP75AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 147V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4962 pcs Podatkovni list MART100KP75AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 147V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Case 5A (DO-204AR)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 100000W (100kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AR, Axial Druga imena 1086-5229
1086-5229-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole