MASMBG160CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG160CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBG160CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 160V 259V DO215AA
Podatkovni listi: MASMBG160CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
177 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBG160CAE3
Številka dela MASMBG160CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 18511 pcs Podatkovni list MASMBG160CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 160V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Napetost - razčlenitev (min) 178V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-5291
1086-5291-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A