MASMBJ150AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ150AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJ150AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 150V 243V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJ150AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJ150AE3
Številka dela MASMBJ150AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 150V 243V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 17218 pcs Podatkovni list MASMBJ150AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 150V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 243V
Napetost - razčlenitev (min) 167V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-5475
1086-5475-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBJ14A
MASMBJ14A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
Na zalogi: 14613 pcs
Prenesi: MASMBJ14A.pdf
RFQ
MASMBJ150A
MASMBJ150A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 150V 243V DO214AA