MASMBJ20CA
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ20CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJ20CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJ20CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
167 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJ20CA
Številka dela MASMBJ20CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14093 pcs Podatkovni list MASMBJ20CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 1086-5504
1086-5504-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.5A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBJ18CAE3
MASMBJ18CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
Na zalogi: 17497 pcs
Prenesi: MASMBJ18CAE3.pdf
RFQ
MASMBJ20CAE3
MASMBJ20CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA