MASMCGLCE10A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCGLCE10A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 10V 17V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCGLCE10A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
109 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCGLCE10A
Številka dela MASMCGLCE10A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 10V 17V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10250 pcs Podatkovni list MASMCGLCE10A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Napetost - razčlenitev (min) 11.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5846
1086-5846-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 88A
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCGLCE10AE3
MASMCGLCE10AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V DO215AB