MASMCGLCE22AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMCGLCE22AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCGLCE22AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCGLCE22AE3
Številka dela MASMCGLCE22AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10916 pcs Podatkovni list MASMCGLCE22AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5879
1086-5879-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42A
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose