MASMCGLCE54A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCGLCE54A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCGLCE54A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCGLCE54A
Številka dela MASMCGLCE54A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9362 pcs Podatkovni list MASMCGLCE54A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5902
1086-5902-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose