MASMCJ28CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ28CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ28CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ28CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
144 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ28CAE3
Številka dela MASMCJ28CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13357 pcs Podatkovni list MASMCJ28CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-6013
1086-6013-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCJ30A
MASMCJ30A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Na zalogi: 13638 pcs
Prenesi: MASMCJ30A.pdf
RFQ
MASMCJ28AE3
MASMCJ28AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Na zalogi: 14030 pcs
Prenesi: MASMCJ28AE3.pdf
RFQ
MASMCJ28CA
MASMCJ28CA