MASMLJ24CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ24CAE3/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka HI REL TVS
Podatkovni listi: MASMLJ24CAE3/TR.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ24CAE3/TR
Številka dela MASMLJ24CAE3/TR Proizvajalec Microsemi
Opis HI REL TVS Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 10163 pcs Podatkovni list MASMLJ24CAE3/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Napetost - razčlenitev (min) 26.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLJ (DO-214AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status RoHS Compliant Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena MASMLJ24CAE3/TRMS delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLJ26AE3
MASMLJ26AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Na zalogi: 13073 pcs
Prenesi: MASMLJ26AE3.pdf
RFQ
MASMLJ28AE3
MASMLJ28AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Na zalogi: 11417 pcs
Prenesi: MASMLJ28AE3.pdf
RFQ
MASMLJ24CAE3
MASMLJ24CAE3
Opis: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB