MASMLJ60AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ60AE3/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka HI REL TVS
Podatkovni listi: MASMLJ60AE3/TR.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ60AE3/TR
Številka dela MASMLJ60AE3/TR Proizvajalec Microsemi
Opis HI REL TVS Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 10489 pcs Podatkovni list MASMLJ60AE3/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 60V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Napetost - razčlenitev (min) 66.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLJ (DO-214AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status RoHS Compliant
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena MASMLJ60AE3/TRMS
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLJ64AE3
MASMLJ64AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Na zalogi: 9959 pcs
Prenesi: MASMLJ64AE3.pdf
RFQ
MASMLJ6.5AE3
MASMLJ6.5AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
Na zalogi: 10686 pcs
Prenesi: MASMLJ6.5AE3.pdf
RFQ
MASMLJ60AE3
MASMLJ60AE3
Opis: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Prenesi: MASMLJ60AE3.pdf
MASMLJ60CA
MASMLJ60CA
Prenesi: MASMLJ60CA.pdf
MASMLJ6.5CA/TR
MASMLJ6.5CA/TR
Opis: HI REL TVS
Prenesi: MASMLJ6.5CA/TR.pdf
MASMLJ60A
MASMLJ60A