MASMLJ7.5CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ7.5CA/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka HI REL TVS
Podatkovni listi: MASMLJ7.5CA/TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ7.5CA/TR
Številka dela MASMLJ7.5CA/TR Proizvajalec Microsemi
Opis HI REL TVS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 12427 pcs Podatkovni list MASMLJ7.5CA/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLJ (DO-214AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena MASMLJ7.5CA/TRMS
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 232.6A