MP5KE100A
MicrosemiMicrosemi
MP5KE100A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP5KE100A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 100V 162V DO204AL
Podatkovni listi: MP5KE100A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MP5KE100A
Številka dela MP5KE100A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4936 pcs Podatkovni list MP5KE100A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial Druga imena 1086-6822
1086-6822-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MP5KE100CA
MP5KE100CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V DO204AL
Na zalogi: 4027 pcs
Prenesi: MP5KE100CA.pdf
RFQ
MP5KE10A
MP5KE10A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V DO204AL
Na zalogi: 5200 pcs
Prenesi: MP5KE10A.pdf
RFQ
MP588-M
MP588-M
Proizvajalci: Panduit
Opis: 8-POSITION, 8-WIRE MODULAR PLUG,
Prenesi: MP588-M.pdf
MP5KE10AE3
MP5KE10AE3
Prenesi: MP5KE10AE3.pdf
MP5K000
MP5K000
Proizvajalci: Vishay Precision Group
Opis: MP5K000 0.05% BULK
Prenesi: MP5K000.pdf
MP588-L
MP588-L
Proizvajalci: Panduit
Opis: CONN MOD PLUG 8P8C UNSHIELDED
Prenesi: MP588-L.pdf
MP5KE100AE3
MP5KE100AE3