MP5KE45CAE3
MicrosemiMicrosemi
MP5KE45CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP5KE45CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL
Podatkovni listi: MP5KE45CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MP5KE45CAE3
Številka dela MP5KE45CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5165 pcs Podatkovni list MP5KE45CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena 1086-6929
1086-6929-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A